Arūnas Kamandulis

Kontaktai:laipiotojas, alpinistas, keliautojas

Aš esu

Pirmą kartą į kalnus išėjau būdamas vienuolikos, laipioti uolomis pradėjau šešiolikos. Vos pradėjęs laipioti su draugais sukūrėm stonemonkeys.lt ir įvykdėm laipiojimo uolomis populiarinimo projektą už ES pinigus. Nuo 17 buvau laipiojimo instruktorius Montis Magia salėje ir vadovas laipiojimo ir alpinizmo stovyklose. Iki šiol kasmet į laipiojimo keliones vežu tiek vaikus tiek suaugusius. Kelis metus buvau Laipiotojų uolomis klubo prezidentu.
Beveik tris mėnesius praleidau Velso ir Škotijos mokymo centruose mokydamasis laipiojimo ir alpinizmo instruktoriaus darbo. Vilniaus universitete baigiau psichologijos bakalauro studijas. Šešis metus dirbau Montis Magia parduotuvėje, du iš jų parduotuvės vadovu. Lietuvos ir Baltijos alpinizmo čempionatuose mano su komanda kopimai alpėse ir patagonijoje įvertinti kaip įspūdingiausi savo kategorijose.

Šiame bloge

rašau apie viską, kas susiję su kalnais, laipiojimu, kelionėmis ar tam reikalinga įranga, taip pat apie organizuojamas ar asmenines keliones, o kartais tiesiog apie tai kas ant širdies guli. Jei nori ko nors paklausti – susiek.

Rašydamas įsivaizduoju, kad esi aktyvus, drąsi, nuotykių ieškantis keliautoja, norinti patirti, ką reiškia kabėti ant uolos. Arba esi laipiotojas/alpinistė norintis pažiūrėti, ką veikia kitas lipikas 😉

Tęsk toliau

Žemiau rasi nuorodas į kelis geriausius ir įdomiausius mano tekstus. Jei jau perskaitei iki čia, nesustok – varyk toliau.

Užsiprenumeruok painislove.lt naujienas į savo el. paštą ir nepražiopsosi nieko svarbaus. Rašau nereguliariai, tik kartais apie save primenu ir niekada nebruku šlamšto.

Ir susijungiam facebooke! Viską valdau, nuorodomis ir video dalinuosi per savo asmeninę paskyrą.

Pats apie save:

Kiti apie mane:

Populiariausi įrašai:

Užsisakyk Painislove.lt naujienas

Gauk pranešimus apie naujus įrašus tiesiai į el.paštą!

Būsiu geras - šlamšto nesiųsiu 😉

 

Arūnas Kamandulis