Mečiau darbą, apsikirpau plaukus, išvarau į Indiją

cum face

cum face

Brendau brendau ir pribrendau. Jau senokai žinojau, kad rugpjūčio 8 bus paskutinė mano darbo diena Montis Magia kompanijoje. Ačiū MM, kad per tuos 10 metų, kai buvau šalia ir kartu, daug prisidėjo prie mano kaip laipiotojo, darbuotojo ir kaip žmogaus formavimosi.

Rugpjūčio 12 vakare išskrendu mėnesiui į Indiją. Delyje susitiksiu Gedą, Cyrill ir Elias su kuriais keliausime į Myar – Himalajų slėnį, Šiaurės Indijoje lipti uolų sienomis į viršūnes iki 6km. Jei viskas susiklostys sėkmingai – į neužliptą viršūnę nauju maršrutu :)

Ekspedicija bus geras smegenų refreshas, po to kurį laiką planuoju išgyventi mokydamas žmones lipti arba vesdamasis juos nuotykių ieškoti. More fun, less money – full power!

Grįžo noras pakentėti – Pain IS Love

Po Patagonijos Indija bus pirma mano rimta ekspedicija, bet jaučiuosi gerokai sustiprėjęs morališkai. Man rodos prie to labai prisidėjo laipiojimo ir chillinimo kelionės su Ema ir žieminiai Tatrai privertę pajausti kitą atsakomybės lygį. Tikiu, kad šį kart Gedui su manim bus lengviau 😉

Indijoj lipsim aukščiau, nei esu kada buvęs ir tai vienintelis mane neraminantis dalykas, tikiuosi galva nesprogs. Varom pižoniškai: iki basecampo šmutkes neš asiliukai, o ten mumis keturiais rūpinsis virėjas su padėjėju 😛 Lipsim fast & light – žumarų neimam. Sienos gražios, tikimės, kad galėsim lipti su laipiojimo bateliais :)

Žemėlapių normalių nėra, internetą išnaršėm skersai išilgai, susisiekėm su keliais jau ten buvusiais ir seilės varva nerealiai! Gedis jau turbūt mintinai moka visus American Alpine Journal straipsnius. Labai traukia kelios prisirpusios ir žemai kabančios slyvos – dar neįkoptos viršūnės. Mėginsim, jei tik turėsim progą.

Ieškau darbo – NOT(?) – ieškau nuotykių!

Vos grįžęs, už 5 dienų važiuoju į uolinio alpinizmo workshopą, kurį organizuojam su patikrinta komanda – Mečiu ir Vytu. Dar turime porą vietų motyvuotiems ir truputį palipantiems – registruokitės 😉

Varai kartu?

Varai kartu?

Varom mėgautis saule ir uolomis! Spalio antroje pusėje, organizuosiu ir laipiojimo – nuotykių kelionę naujokams ir visai nelipusiems. Tikriausiai į Siciliją, kur galėsime mėgautis uolomis ant jūros kranto (pusė maršrutų iki 6b sudėtingumo), rudeniniu gėrybių derliumi, užkopti į Etną – aukščiausią veikiantį Europos ugnikalnį, išbandyti canyoningą jei tik bus vandens ir garantuotai – legendinę siciliečių virtuvę. Daugiau info ir samata bus tik rugsėjį, bet jei nori visus konkretumus sužinoti pirmas – rašyk arunas@painislove.lt, subject: Sicilija 😉

Ir šiaip, jei nori lipti, kur nors užlipti, kopti ar šiaip nuotykių paieškoti, vienas ar su kompanija – rašyk – aš galėsiu padėti. Atsakysiu vos grįžęs iš Indijos – rugsėjo 15-18 dienomis.

Jei sutiksi kokį žmogelį ieškantį nuotykių, irgi užsimink apie mane. Ačiū 😉

Arūnas Kamandulis
arunas@painislove.lt
+370 656 21818

P.S. šį kart plaukus kirpo Ema. Ačiū, Emazone :*

Užsisakyk Painislove.lt naujienas

Gauk pranešimus apie naujus įrašus tiesiai į el.paštą!

Būsiu geras - šlamšto nesiųsiu 😉

 

Arūnas Kamandulis

email

Tau gali būti įdomu: