Kirpykla – mano progreso metras

Arūnas

ką veikti?

Plaukus kerpuosi reguliariai, kas 6-9 mėnesius. Kartą ar du per metus apsilankau pas tą pačią kirpėją. Kirpykla man yra savotiškas atskaitos taškas pagal kurį galiu įvertinti gyvenimo progresą, pamatyti savo gyvenimo pokyčius.

Kitus gal taip veikia gimtadieniai ar nauji metai, o aš dabar supratau, kad pastaruosius savo gyvenimo metus galiu susidėlioti pagal kirpimus: apsigyniau psichologijos bakalaurą/ ruošiuosi kelionei į Patagoniją/ grįžau iš Patagonijos/ pradedu dirbti naujose pareigose…

Visą laiką turėdavau laukiančių naujų iššūkių ir  galėdavau pasidžiaugti nesenais patyrimais.

Šį kartą kirpėjai neturėjau ką papasakoti.. nuo paskutinio kirpimo rudenį iš esmės niekas nepasikeitė.. Veikiu tą patį, labai kuo pasidžiaugti neturiu, didelių planų, kurie skatintų keltis anksti rytais irgi..

Ar aš grimztu į patogaus, nuobodaus gyvenimo pelkę? Darbas neblogas, pinigų uždirbu pakankamai, turiu super merginą. Ko čia parintis?

Kasdienybė užknisa. Nenorėčiau to, ką darau daryti visą gyvenimą, nenoriu to daryti ateinančius metus, nenoriu to daryti kitą savaitę. Nenoriu būti toks koks esu. Bet niekas savaime nesikeičia!
Nežinau koks mano tikslas, bet tai tikrai nėra buto remontas ar skani vakarienė…

Dabartinis komfortas stabdo mano pasitenkinimo paiešką, išryškina riziką. Kaip nepasiduoti? Kaip padaryti, kad Arūnas Nuotykių Ieškotojas nugalėtų Arūną Patogumų Mėgėją? – NEŽINAU!

Man dažnai kyla idėjų.

Vienas pamirštu, kitas išmetu, dalį jų įgyvendina kiti…

Galvodamas nieko nepasieksi – reikia daryti, mėginti.

Bet tai, ką daryti? Kokie mano tikslai? Meilė, laisvė, pinigai???

Žinau vieną – turiu judėti į priekį. Tikiuosi, kad šis blog’as yra žingsnis.

Arūnas

P.S. jei turi mintį, kuri man galėtų padėti – welcome!

email

Tau gali būti įdomu:

 • Tauriux16_vln

  Įdomus šitas įrašas!

  Panašios mintys kankina ir mane, bet jau mažiau kai sugalvojau važiuot į kelionę ir tai mane verčia keltis rytais. Kas bus vėliau – nežinau, bet juk čia geras nežinojimas. Tas kasdienybės žinojimas tave turbūt ir užknisa. Bet juk pastoviai kažką keisti yra sunku. Ar ne? O gal bus toks laikas kai nesinorės keisti ir bus tiesiog gerai? Gal. Bet jei šiuo metu noris kažką keisti tai kelias tik vienas. Juk jaustis gerai ir komfortiškai yra gera ir ar tikrai tu esi komforto zonoje (“Darbas neblogas, pinigų uždirbu pakankamai, turiu super merginą.”) jei taip nesijauti? Juk komfortas ne tik užpakaliui :)

  Sėkmės

 • Egle

  Rašyk knygą, tau gerai sekasi. Paredaguočiau;)

 • Arūnas

  Eglyt,
  ačiū už palaikymą :)

  BigT,
  Butent tai apie ką kalbi jaučiau prieš išvarant į Patagoniją, aš nežinojau kas bus po to ir net nenorėjau žinoti. Tikėjausi, kad kad kažkas nušvis, paaiškės ar savaime bus kitaip..
  Grįžęs supratau, kad niekas savaime nepasidarė ir reiks pačiam pašert žiurkėnus, kad ratelį greičiau suktų. Kurį laiką atrodė, kad viskas juda, dabar vėl sustojau, reikia kažko naujo.
  Nežinau koks, bet jaučiu, kad jau tuoj tuoj bus lūžis ir tai mane džiugina.
  O bendrai manau šita mūsų problema yra labai populiari tarp mūsų amžiaus žmonių. Dažnai ją sprendžia gimdydami vaikus arba siekdami karieros ir taip darydami prasmę savo kasdienybei. Aš manau, kad tai ne tikras, lengviausias kelias.
  Lygiai taip pat ir mūsų kelionės tik dirbtinė laikina prasmė. Tas gal nėra blogai :)
  Komfortas ne tik užpakaliui, bet kai užpakaliui patogu, o dar ir yra grėsmė, kad gali būt ne taip patogu, dvasia dažnai būna pastumta..

  Filosofijos smarkios. Kai atrasim prasmingą kasdienybę, tikiuosi bus ramiau.

  Gedis teisingai siūlo kasdienybę pasidaryti nekasdieniška, pvz. varyt surfint. Pasiūlymas man patinka ir kažką panašaus darysiu, bet ir tame matau tą pačią problemą.. :)
  Dar vienas geras jo pasiūlymas – būti tarp jaunesnių žmonių, dar nesusitupėjusių. Kai aplink visi rimti, kala babkes ir augina vaikus, žymiai sunkiau pamatyt alternatyvas.
  Jauni žmonės turi ambicijų, plačiau mato, labiau įkvepia.

  be young!
  Aras

 • Antonas

  Oi, bro, same problem:D Jau kokis 5 mėnesius panašiai pergyvenu ir problemos sprendimas kol kas pastrigęs

 • http://www.biblija.net/biblija.cgi?Bible=Bible&m=Pra&id60=1&pos=0&set=3&1=en atsakovas

  Paskaityk knygą vardu “Naujasis Testamentas”.

 • http://www.facebook.lt Gabriele

  Arunai, manau, kad pilnai suprantu kaip tu jautiesi…ir man buvo toks laikotarpis. Taciau po truputi as einu i tunelio sviesa :)
  Ka as dariau? Pradejau sau uzdavineti daug klausimu, ieskoti informacijos, dometis netradicinemis ziniomis apie asmenini tobulejima…turi atrasti tau priimtiniausia kelia.
  Kas man labiausiai padejo? Meditacija. Nuosirdi meditacija, nesitikint rezultato. pradejau nuo 5 minuciu kasdien, kai pripratau prie tokio laiko, tuomet padidinau…dabar kasdien medituoju 30 min.ir tai tikrai veikia. Taciau pirmieji rezultatai pradejo matytis tik po 3 menesiu nuoseklios praktikos. As esu tokia, kuriai reikia greitu rezultatu cia ir dabar, kuri daug ko tikisi…bet supratau, kad ilgalaikiams ir efektyviems pokyciams gyvenime reikia laiko.
  Ka dar darau? Susiradau man patinkancia, priimtina testine asmeninio tobulejimo programa. As gyvenu ir nezinau kodel? Kam man stengtis? Kodel man keltis anksti ryte? Tik del to, kad kazkur parasyti, jog tai sveika? Proto neapgausi. Reikia lavinti intelekta ir ieskoti savo gyvenimo varikliuko. Siuo metu as darau ivairius pratimus ir gryninuosi savo vertybes. Sekantis etapas bus tikslu issikelimas ir t.t..
  As noriu zinoti del ko kasdien keliuosi, darau ta ar ana…todel nusprendziau palengva, bet itvirtinti pokycius savo gyvenime. Kasdien stengiuosi skirti bent 10 min.asmeniniam tobulejimui, kasdien uzduodu sau klausima o ka as is tikruju noriu veikti? Turiu omeny tai, kad ko troksta mano sirdis, o ne to, kuo butu smagu pasigirti pries aplinkinius ar kas is pirmo zvilgsnio suteiktu materialine gerove. Reikia daryti tai, kas patinka, tuomet pinigai patys savaime ateina. Tuo taip pat pradedu isitikinti :)

  Linkiu tau laimes ir sekmes einant saves pazinimo ir kurimo keliu 😉

  • Arūnas

   Labas Gabriele,

   Ačiū už atsakymą!
   Šį įrašą rašiau jau prieš kurį laiką ir nors negaliu sakyti, kad esu nušvitęs, bet aiškumo šiek tiek daugiau :)

   Ką reiškia testinė asmeninio tobulėjimo programa?

 • https://facebook.com/profile.php?id=1009705554 Linas Matulis

  Sveikinimai, Arūnai!.. Neabejotinai, šis blog’as yra žingsnis. Greitai susisukai;)

  P.S. Kai užduodi klausimus, imi gauti atsakymus. Todėl galima sakyti, kad visas triukas – konstruoti vis aukštesnės kokybės klausimus ir gauti vis aukštesnės kokybės atsakymus. Tu jau gerai varai!..

 • https://facebook.com/profile.php?id=1009705554 Linas Matulis

  P.P.S. Kai geri komentarai!.. Tik db pamačiau. Gal net geresni už patį straipsnį. :)

  • Arūnas

   yeehaaa! 😀

 • Pingback: Esi tai - ką darai -- Arūnas Kamandulis -- www.painislove.ltSkausmas yra Meilė()